"До 70-річчя Великої Перемоги"

До Дня пам'яті і примирення.

24 березня президент України Петро Порошенко підписав указ, яким оголосив 8 травня національним святом – Днем пам’яті і примирення. Символом цього свята є червоний мак. Напередодні травневих свят студенти та викладачі коледжу під керівництвом Лісовської Л.В. займалися виготовленням брошці у вигляді квітки маку.

Перегляд фільму "Незламна" в кінотеатрі "Україна"

22 квітня для студентів коледжу в кінотеатрі "Україна" був організований перегляд україно-російського повнометражного історіко-драматичного кінофільму «Незламна» .

Меморіальний комплекс "Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років"

Протягом березня - квітня студенти коледжу відвідали Меморіальний комплекс «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років». Але,крім перегляду експозиції , для студентів групи ЕлКм-11 був проведений урок мужності "Я воюю силою мистецтва" (до 110-річчя від дня народження учасника національно-визвольного руху Ніла Хасевича), а для студенток групи Дл-11 - музейне заняття "Листи, що поєднують…"

Меморіальна дошка І.Д.Кудрі

Студенти коледжу поклали квіти до меморіальної дошки Кудрі  Івана Даниловича (1912-1942)- славнозвістному організатору та керівнику підпільної розвідувальної організації в Києві під час німецько-фашистської окупації.