День коледжу

16 жовтня 2014 року Коледж відсвяткував 68-му річницю від дня народження. В рамках святкування пройшов конкурс - «Дебют першокурсників».

Щойно переступивши поріг омріяного навчального закладу -   тобто нашого Коледжу,  кожен першокурсник має можливість показати не тільки свої знання та ерудицію, а й проявити творчі здібності.

Незвичайне, непередбачуване, сповнене несподіванок та надій, романтичне та веселе свято «Дебют першокурсника» кожного року демонструє зорепад молодих талантів.

Нові голоси, нові номери, нові  надзвичайно  талановиті люди і море  емоцій –  ось що чекало всіх, хто завітав на свято. А ще – це  перший крок  сміливих  першокурсників, які  єднаються зі студентським колективом.

Вітаємо переможців: гр. ЕлКМ-11, ТД-11, МТ-11.

ДО фотогалереї