Ви є тут

У Коледжі відбувся Випуск - 2014!!!

20 червня 2014 року з нагоди вручення дипломів випускникам відділення «Автоматики та екології» у актові залі пройшов святковий концерт. 

Урочистості теплими словами  відкрили чарівні ведучі. 

У залі відчувалася атмосфера свята, а у випускників хвилювання...

  

Зі словами привітання до молоді звернулися проректор Академії Іванова Т.В., декан факультету міського господарства Киселев В.Б.

 

Особливо зворушливо привітала любих випускників директор коледжу Романова М.І.

Цього святкового дня одержали путівки у самостійне життя молодші спеціалісти, серед них є відмінники, я кі одержали дипломи з відзнакою: Гаврилець Ігор (М-41), Зольніков Володимир (М-41), Кожуховська Карина (Ек-41), Русак Ольга (Ек-41), Циганок Оксана (Ек-41).

Кращих випускників було нагороджено Грамотами за успіхи у  навчанні, за активну участь у культурному та спортивному житті коледжу.

 

 

З любов’ю та щирістю випускників привітали їх керівники - Карнаух Людмила Петрівна(Ек-41), Маркова Аліна Миколаївна (М-41) та Сафіна Ольга Василівна (М-41) 

Привітати і розділити радість прийшли найдорожчі люди - батьки випускників. Від імені батьків з привітальними словами звернулися Кожуховська Г.М. та Гаврилець О.П. Вони по-особливому і зворушливо бажали дітям щасливої долі у вже дорослому житті.

Батькам кращих випускників було вручено Подяки за хороше виховання своїх  дітей, адже Перемога їх дітей - це є наша спільна радість. Завдяки батьківський підтримці, розумінню, ми зможемо і далі виховувати молодь, повну сил і прагнень до знань та творчості.

   

Від випускників ми почули щирі слова вдячності своїм викладачам та адміністрації коледжу. Вони оригінально і творчо підійшли до святкування випуску. У ході святкування пройшли привітання студентської ради коледжу, творчої студії, флешмоб ........і на при кінці святкування ...... останій танок з викладачами.......

 

 

ВІТАЄМО!!!

 

ДО фотогалереї