Міська олімпіада з креслення

9 квітня 2014 року на базі коледжу відбулося засідання міського методичного об`єднання викладачів інженерної та комп’ютерної графіки, а також міська олімпіада з нарисної геометрії та інженерної графіки серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. З вітальним словом до викладачів об’єднання звернулася  директор коледжу Романова Маргарита Іванівна, яка розповіла про історію коледжу та його сьогодення. Під час роботи засідання гості мали змогу ознайомитися з методичними розробками викладацького складу коледжу, різноманітними презентаціями та фільмами.

За підсумками роботи оргкомітету олімпіади переможцями були визначені:

Особисті місця

І – місце             Босенко І.П., ДВНЗ «Київський електромеханічний коледж»

ІІ – місце            Губський В.С., ДВНЗ «Київський електромеханічний коледж»

Безрук А.Г., ДВНЗ «Київський коледж будівництва, архітектури і дизайну»

ІІІ – місце           Небелиця О.О., ДВНЗ «Київський транспортно-економічний коледж»

Шинкар М.Д., ДВНЗ «Київський коледж транспортної інфраструктури»

Степанов К.С., «Київський механіко-технологічний коледж»

Командні місця

І – місце             Босенко І.П., Губський В.С.,ДВНЗ «Київський електромеханічний коледж»

ІІ – місце            Небелиця О.О., Вергелес ДВНЗ,«Київський транспортно-економічний коледж»

Безрук А.Г., Москаленко Д.Ю., ДВНЗ «Київський коледж будівництва, архітектури і дизайну»