Поїздка до школи-інтернату

05 квітня 2014 року студенти  та викладачі коледжу  разом з  Київською організацією  YMCA відвідали  спеціалізовану   школу-інтернат в с. Удайці Прилуцького району Чернігівської обл. На гроші,які були виручені під час благодійного ярмарку, були придбані  засоби особистої  гігієни, необхідні матеріали для малювання,а також  солодощі  та сік  для дітей.  Бєлун Т.М. разом з волонтерами   підготували  для дітей розважально-ігрову  програму із піснями, конкурсами,іграми.  Час промайнув дуже швидко, задоволення отримали і діти, і студенти. Слова подяки хочеться сказати нашим студентам,які подарували  в цей день дітям стільки тепла,радощів,   посмішок : Мозолевскої  Я., Серебрянському О., Чуприні Р., Чоловському Р., Глебовій О., Карась Я., Колесник А., Загаєцький О., Бортник О., Телешун М.