Випуск-2014

4 лютого 2014 року в Київському коледжі міського господарства Академії муніципального управління відбувся випуск фахівців денної форми навчання спеціальності «Обслуговування електротехнічного обладнання і автоматичного устаткування будівель і споруд».

Директор коледжу Романова Маргарита Іванівна привітала випускників із цією значною подією в їхньому житті. Вручення дипломів та нагородження кращих випускників відбулося за участю викладачів, працівників підприємств, батьків.

Від імені батьків молодших спеціалістів привітали Ващенко Андрій Миколайович та Мартиновський Олександр Володимирович, який також є випускником коледжу.

Випускники відповіли теплими словами подяки, подарували чудові квіти та запросили присутніх на святі на прощальний вальс.

На адресу випускників, викладачів та батьків лунали зі сцени щирі слова, зворушливі вірші та пісні.

ДО фотогалереї