Поселення у гуртожиток.

І-ІІ курси            поселення 29 та 30 серпня з 10.00 до 16.00

ІІІ-ІV курси        поселення 2 та 3 вересня з 10.00 до 16.00

Для поселення у гуртожиток коледжу потрібно:

1.     Мати довідку від лікаря дерматолога та довідку про проходження флюорографії.

(Для тих хто не має довідок, медогляд проходити в студентській поліклініці за адресою: станція метро «Політехнічний інститут», вул. Політехнічна 25/29, 3-й поверх,  кабінет 314 ( з 9.00 до 16.00)).

2.     Написати заяву на ім’я директора коледжу Романову М.І. (зразок заяви надається).

3.      Квитанцію про сплату за проживання у гуртожитку за чотири місяці.

Рахунок на оплату за проживання у гуртожитку коледжу отримати у кабінеті № 101 (бухгалтерія).

4.     Отримати направлення для поселення у гуртожиток у завідувачів відділень по спеціальностям:

·        групи Ел, Ек, М ( Демехіна Ірина Петрівна) – 212 каб.

·        групи Д, Т, Дл, МТ  (Авершина Людмила Григорівна) – 211 каб.

Примітка:

1. Обов’язково ознайомитися з правилами проживання у гуртожитку.

2. Після поселення обов’язково до 1 жовтня 2013 року зареєструватися за місцем тимчасового проживання (гуртожиток коледжу). (Дні прийому паспортистки буде оголошено додатково).

З Р А З О К        З А Я В И

Директору коледжу

Романовій М.І.

Студента (ки)  групи  __________________

____________________________________

(прізвище, ім’я по батькові повністю)

який (яка)  проживає за адресою

____________________________________

Заява

Прошу надати місце у гуртожитку.

З правилами та обов’язками студентів, які проживають у гуртожитку ознайомлений (ознайомлена), зобов’язуюсь їх виконувати.

Дата                                                                                      Підпис