Вітаємо Чоловського Романа (Д-11)!

13 квітня у селі Вишеньки під егідою Бориспільської райдержадміністрації, Бориспільської районної ради та відділу культури РДА відбувся конкурс молодих естрадних виконавців під назвою «Співучі голоси Бориспільщини». Захід присвячений 90-річчю Бориспільського району.
Цього дня до Вишеньок з’їхалося понад п’ятдесят юних співаків віком від 7 до 20 років, які представили кожен населений пункт району. Честь села Щасливе захищали шістнадцятирічна Зоряна Макаренко, учениця 10-Б класу Щасливського НВК та сімнадцятирічний Роман Чоловський, студент Київського коледжу міського господарства.
У конкурсі працювало професійне журі, до складу якого ввійшли представники кола культури та мистецтва з Києва. Члени журі ставили високі вимоги до виконавців. Непросто було обрати найкращих – на сцену вийшло немало талановитих юних співаків Бориспільщини. Приємно повідомити, що до числа переможців конкурсу ввійшли щасливчани, які стали призерами у номінації «Соліст-вокаліст».
Роман Чоловський виборов третє місце за виконання пісень «На гране невесомости» та «Сама, сама» (співак Михайло Хома). До речі, слова та музику до першої пісні написав випускник Щасливського НВК Микола Богман, який подарував пісню односельцю. Тож, пісня «На гране невесомости» на конкурсі прозвучала вперше.