Семінар лідерів

6-7 квітня 2013 року на базі  оздоровчого табору "Лідер" (м.Київ, Пуща Водиця) було проведено семінар для профспілкових лідерів на тему "Соціальна робота у навчальному закладі".

У семінарі взяли участь 36 студентів – профспілкових лідерів з 4 вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації м. Києва:

1. Промислово-економічного коледжу НАУ;
  2. Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ;
  3. Київського транспортно-еконо­мічного коледжу;
  4. Коледжу міського господарства АМУ.

Під час семінару учасники брали активну участь у тренінгах "Волонтерство та соціальна робота", "Конфлікти, вирішення, уроки виживання", "Ефективне лідерство", вечірній конкурсно-розважальній програмі  та інше. До проведення тренінгів були залучені психолог та спеціаліст з міської соціальної служби для молоді.

Під час семінару найбільш активними та творчо підійшли до виконання завдань  студенти Коледжу міського господарства АМУ.