Навчально-практична конференція

Роботу конференції відкрила Романова Маргарита Іванівна, директор коледжу, з виступом про роль професійної компетентності викладача коледжу як чинника підвищення якості професійної підготовки конкурентоздатних молодших спеціалістів.

Із змістовною доповіддю про стратегічне партнерство педколективу коледжу та базових підприємств, про досвід, проблеми і перспективи співпраці виступив Азманов Валерій , голова об’єднаної профспілки ПАТ АК « Київводоканал».

Участь у конференції, використовуючи кореспондентську форму, взяли Овчарук Віталій Іванович, регіональний директор СЛУ№1 ПрАТ «ОТІС», Тімохіна Тетяна Вікторівна, ТОВ «Майстер-ліфт», ведучий інженер з організації керування виробництвом.

З цікавими, змістовними доповідями за темою конференції виступили викладачі коледжу: Авершина Л.Г., Александров О.М., Буцко Т.М., Горащенко І.І., Демехіна І.П., Збронжко Т.Ю., Капран С.Б., Кучерук О.О., Кучма О.В. Виступи супроводжувалися презентаціями, слайд-шоу, наочними матеріалами.

Учасники конференції прийняли пропозиції щодо подальшої роботи педагогічного колективу коледжу та підприємств-партнерів по удосконаленню навчально-виховного процесу на участь у розвиток сфер міського господарства у відповідності із вимогами сучасного ринку праці.

Матеріали конференції будуть видані збіркою.