Ви є тут

Випускний 2021

Випускний – це ще одна яскрава сторінка, яку перегорнули коледжани зі словами подяк й побажань

 

5 березня 2021 року в Коледжі відбулась урочиста церемонія вручення дипломів випускникам спеціальностей «Будівництво та цивільна інженерія» та «Менеджмент», яка наповнила усіх присутніх надіями, вдячністю і вірою у світле майбутнє.

З вітальною промовою виступив перед присутніми Казарін В. П., виконуючий обов’язки ректора Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського, та вручив дипломи з відзнакою Бакуновій М., Бакуновій К., Нестеровій А., Дідковській І.,Яценко Л.,Бондарчуку В.

Привітав випускників   та вручив дипломи звичайного зразка випускникам груп Мт-41 та Ел-41 заступник директора коледжу з навчально-виробничої роботи Федотов А. В., який 50 років тому отримував диплом нашого навчального закладу на цій же сцені.

На адресу випускників лунали привітання від генерального директора МП «Промкомплекс» ТОВ Бондаренка С.М., викладачів, батьків. Студенти вітали глядачів піснями й танцями.

Керівництво коледжу нагородило подяками батьків кращих випускників коледжу. А випускниця Бакунова Карина подякувала батькам авторським віршем. Студентська рада традиційно відзначила студентів-активістів і вручила їм заслужені нагороди.

Тож, дорогі наші випускники, ми пишаємося вами і віримо у ваші сили. Мрійте, плануйте, працюйте і наполегливо досягайте своїх цілей! Легких вам стартів і починань!  Світ чекає на ваші успіхи!