Ліцензія Серія АЕ №636483 від 17.06.2015 / License Series АЕ №636483 on 17.06.2015
статьи о собаках

19 жовтня в теплій та дружній атмосфері відбулися організаційні збори викладачів та студентів Центру освіти «третього віку» АМУ. На зустрічі було проанонсовано початок осіннього семестру 2016-2017 навчального року та визначено основні організаційні питання щодо навчального процесу, змісту навчального плану, забезпечення підручниками тощо. Директор Інституту міжнародної співпраці та науково-проектної роботи Горбовий А.Ю. та  керівник проекту…. Халецька А.А.  привітали студентів «третього віку» з початком навчального року. Адміністратор проекту Черкасова Юлія представила інформаційне забезпечення роботи Центру. Більше - …..

шаблоны joomla образование